Prodej RD ve Frýdku-Místku

Lokalita: Frýdek, Frýdek-Místek

Evidenční číslo:
570
Typ:
Domy
Druh:
prodej
Adresa:
Frýdek, Frýdek-Místek
Plocha pozemku:
322 m2
Plocha užitná:
230 m2
Stav:
Po rekonstrukci
Umístění:
Klidná část obce
Typ budovy:
Řadový
Konstrukce:
Cihlová

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím prostorný rodinný dům 6+1 s garáží, velkoplošnou terasou a krytým bazénem v nevelké, pečlivě udržované zahradě. To vše se nachází v krásné a klidné lokalitě Frýdku s výbornou dostupností do centra města, kde bydlení neruší provoz žádné průjezdové komunikace.
Dispozici domu tvoří kuchyně propojena s obývacím pokojem a přímým vstupem na terasu, 2x prostorné sociální zařízení s vanou i sprchovým koutem, čtyři pokoje a další úložný prostor..
Podlaží jsou spojena kvalitním dřevěným schodištěm. Před pěti lety prošel dům rozsáhlou rekonstrukcí, takže nový vlastník nemovitosti se může nastěhovat ihned, bez nutnosti dalších úprav.
Součástí domu je také vytápěná garáž pro jedno motorové vozidlo, s přívodem vody. Na pozemku se rovněž nachází 2 parkovací místa.
Nemovitost je napojena na obecní vodovo a kanalizaci. Vytápění zajišťuje plynový kondenzační kotel prostřednictvím podlahového topení. Alternativou je také krb umístěný v obývacím pokoji.
Celý dům disponuje velkorysým prostorem, vhodném nejen k bydlení pro rodinu, ale skýtá možnost využití k drobnému podnikání.
Zájemcům o kvalitní bydlení vřele doporučuji prohlídku.
Neváhejte mne kontaktovat !! Jedná se o skvělou nabídku.

Základní info

Umístění:
Klidná část obce
Typ objektu:
Řadový
Konstrukce:
Cihlová
Adresa:
Frýdek, Frýdek-Místek

Plochy

Plocha zastavená::
133m2
Plocha zahrady::
189m2

Počty místností, umístění

Počet koupelen::
2
Počet garáží::
1
Počet parkovacích míst::
2
Počet NP::
3
Počet PP::
1
Typ objektu::
patrový

Máte otázku?